Sosyal Medya:

ATAK1 OSGB

Ana Sayfa HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ATAK1 OSGB  global bir bakış açısı içeren, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarında deneyimli, mevzuata hakim, yenilikçi, araştırmacı uzman kadrosu ile yüksek hizmet anlayışına sahiptir.

Mühendisliği yaşam şekli olarak belirlemiş bir ekiple kurulan ATAK1 OSGB, bünyesindeki iş  güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri, diğer sağlık personelleri ve teknikerlerden oluşan güçlü ve deneyimli bir ekiple,

her biri kendi sektörünün öncüsü olan inşaat, ağır metal sanayi, endüstriyel tesisler, fabrikalar, okul, hastane, tekstil, mağazacılık, otomotiv, depo işletmeleri gibi birçok farklı sektöre, iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktadır. ​

Amacımız; global bakış açısına sahip, yüksek teknolojiyle uyumlu şekilde  İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetinin güçlü bir temsilcisi olarak iş ortaklarımıza hizmet vermektir.

İşletmeler ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunurken, iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli çalışmaları yaparak iş yerlerinde  verimliliğin en üst düzeyde olmasını, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşturulmasını sağlamak temel hedefimizdir.

Çalışanların kısa ve uzun vadede  iş kazaları ve meslek hastalıkları yaşamasını önlemek gibi yaşama dokunan, hata affetmeyen bir iş yaptığımızın bilinciyle hizmet vermekteyiz.